مهرداد

نوشتن برام سخت است. باور ندارم مرگ در همین نزدیکی بود.شاید هنوز هم همه درشوک هستند.باورم نشد که اوست که درقبر می آرمد در چهل سالگی. قبل از پسر دائی بودن دوستم بود. 20 سال همسایه دیوار به دیوار. کودکی با هم تمام شد مدرسه .خاطرات دوران گذشته بیشتر از حال اذارم میدهد. مشکل جسمی اش سد راهش نبود . کنجکاو و خاص.مدرسه ابتدائی -راهنمائی و بعد هم زندگی.یادش بخیر درس خواندن درباغ و ریاضی یاد نگرفتنش. هرکسی مخصوصا یکبار باش مسافرت کرده بود می شناختش. در دنیائی که همچی درهم وبرهم است ساده رفت.یکباره. زندگی درایران مجموعه ای شده از ریسک هر روزه. تاوان سهل انگاری و ندانم کاری کاسبی را قومی و خانواده ای باید بپردازد.این شده زندگی روزمره ما. این روزمرگی یکی یکی ما را از هم جدا می کند. خدا رحمتش کند..خداوند به دائی و خانوداش صبر دهد به مادر داغدارش و خانم و دو دخترش هستی و تندیس. دیگه دستم بر کلید نمی رود.

سلام. حال همه ما خوب است.ملالی نیست جز گم شدن گاه به گاه خیالی دور که مردم به آن شادمانی بی سبب می گویند.

تا یادمان نرفته بگویم حوالی خوابهای من سال پر بارانی بود.می دانم همیشه حیاط آن پر بود از هوای تازه باز نیامدن.اما لااقل هر وهله هر از گاهی, هر از گاهی دران ... باز است .

یادت میاید رفتی بودی خبر از ارامش اسمان بیاوری .ساده برایت می نویسم ساده بی حرفی و ابهامی.از نو برایت می نویسم حال همه ما خوب است ولی تو باور نکن.

/ 4 نظر / 33 بازدید
گروه طراحی بهترین سازنده

سلام برای طراحی بنر و لوگو و هدر و ... به سایت زیر مراجعه کنید . www.bestmaker.ir با تشکر گروه طراحی بهترین سازنده

mehrdad

سلام وب قشنگی داری به من هم سر بزن سایت اصلی www.architectur.ir گالری عکس www.gallery.architectur.ir تبادل لینک رایگان www.rank.architectur.ir تباذل لینک سه طرفه www.misdownload.ir با تشکر

امید قهرمانی

سلام. درگذشت مهرداد عزیز را به شما و همه فامیل تسلیت میگویم.همه به ناچار باید در برابر آنچه تقدیر نامیده می شود سرتعظیم فرود آوریم. روحش شاد

علی

سلام با عرض تسلیت به شما و خانواده محترمشان روحش شاد و یادش گرامی باد